طالع بینی هفتگی 12 بهمن تا 18 بهمن 98

فال هفته 12 بهمن تا 18 بهمن 98

 

طالع بینی متولدین فروردین :

در کل ، این هفته برای شما مطلوب خواهد بود. از نظر زندگی شخصی شما ، کسانی که به دنبال ازدواج هستند ، احتمالاً چشم اندازهای آینده را برآورده می کنند. برای کسانی که متعهد هستند ، در کنار همسرتان یک هفته خوب را سپری خواهید کرد. از نظر مالی ، در این هفته شما برنامه هایی برای آینده خود خواهید دید. ممکن است منبع جدید درآمد نیز دریافت کنید. در حالی که هزینه های تجملات خوب است ، به شما توصیه می شود که هزینه های خود را نیز بررسی کنید. از نظر شغلی ، احتمالاً در این هفته به یک سفر رسمی بروید. از نظر سلامتی ، یک هفته افسانه ای خواهید داشت. شما روحیه بالایی خواهید داشت و بیشتر از احتمال ابتلا به بیماری هایی که ممکن است مدتی است باعث دردناک شدن شما می شوند بهبود می یابید.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت :

احتمالاً این هفته برای کسانی که به دنبال پیدا کردن کسی برای دوست داشتن هستند ، مطلوب باشد. در مورد کسانی که تعهد می گیرند ، یک هفته افسانه ای نیز خواهند داشت. شما را به صرف کیفیت زمانی با شریک زندگی خود می کنید. با این حال ، به شما توصیه می شود که اجازه ندهید استدلالهای خردمندانه در مسیر عشق شما قرار بگیرد. ممکن است منابع مالی شما تا پایان هفته بهبود یابد زیرا درآمد شما به دلیل یک تجارت خارج از کشور ممکن است افزایش یابد. در جهت پرداخت وام خود کار کنید و برای آینده خود پس انداز کنید. ممکن است یک هفته پرحرارت داشته باشید. با این وجود از همه سخت کوشی هایی که می کنید قدردانی می شود. به شما توصیه می شود کارها را آسان نکنید. برای دانشجویان ، این هفته یک دوره طلایی برای دانشجویان است. از این زمان بیشترین استفاده را ببرید زیرا در طولانی مدت مفید خواهد بود.

 

طالع بینی متولدین خرداد :

احتمالاً این هفته برای متولدین خرداد متوسط ​​خواهد بود. در صورت بروز استدلال های داغ با همسرتان ، به شما توصیه می شود که آرام باشید و راه را انتخاب کنید. در مورد امور مالی ، کمک می کند که قبل از سرمایه گذاری قابل توجه ، از مشاوره یک متخصص استفاده کنید.  شما از شما عزیزان پشتیبانی مالی دریافت خواهید کرد. باهوش حرفه ای ، حتی اگر ممکن است یک هفته شلوغ داشته باشید ، احتمالاً تا پایان هفته با فرصت های زیادی روبرو خواهید شد. در کل ، این مرحله از نظر رشد و پیشرفت متوسط ​​خواهد بود. دانش آموزان این هفته را غنی سازی می کنند. شما تمام پشتیبانی را از معلمان و بزرگان دریافت خواهید کرد. شما برای یک هفته عالی در آنجا هستید. با این حال ، عاقلانه خواهد بود که در صورت وجود موارد جزئی را نادیده بگیریم.

 

طالع بینی متولدین تیر :

بسیار مراقب باشید زیرا ممکن است خود را در شرایط دشوار کار در محل کار خود قرار دهید. کارهای معلق خود را تمام کنید و در همه زمان ها آماده باشید. اگر دانشجویی هستید که تحصیلات عالی را دنبال می کنید، فرصت های خوبی به دست می آید. متمرکز و مصمم باشید. بیشتر کار کنید و همه چیز در جای خود قرار بگیرد. این مرحله خوبی در جبهه پولی است. پرداختهای معلق شما انجام می شود. اگر مایل به سرمایه گذاری در سهام هستید ، بسیار مراقب باشید. در مورد زندگی شخصی شما ، این زمان خوبی برای شما و شریک زندگیتان است. مجردها یا با کسی که واقعاً خوب است ملاقات می کنند یا پیشنهادهای ازدواج خوبی می گیرند. از نظر سلامتی و بهزیستی فعالیت های بدنی زیادی انجام می شود تا احساس کمبود و خستگی کنید. برای تقویت سلامتی و انرژی، غذاهای سالم بخورید.

بیشتر بخوانید:  تعبیر خواب پل - دیدن پل در خواب چه تعابیری دارد؟

 

 

طالع بینی متولدین مرداد :

احتمالاً این مرحله برای شما متوسط ​​است. از نظر زندگی شخصی ، ممکن است خود را در حالت سردرگمی مداوم پیدا کنید. ممکن است طرف جدیدی برای شریک زندگی خود مشاهده کنید ، که ممکن است با شما مطابقت نداشته باشد. به عنوان یک فرد متاهل ، ممکن است شما مجبور شوید برای حل و فصل مشکلات با همسر خود بگذرانید. کسانی که در روابط جدید هستند ، صبور باشید. اگر صاحب اختیار شوید ، این فقط مشکلاتی را به وجود می آورد. در مورد حرفه ای ها ، اگر مشاغل خود را اداره می کنید ، ممکن است فرصت های خوبی پیش بیاید. همچنین به حفظ رابطه صمیمانه با کسانی که با آنها کار می کنید کمک می کند. از دست دادن مزاج شما هیچ نتیجه خوبی نخواهد داشت. دانش آموزان این مرحله را بسیار مطلوب خواهند یافت. شما قادر خواهید بود که بهتر تمرکز کنید و تمام تلاش سخت شما را پس خواهد گرفت. از نظر سلامتی ، هیچ مسئله مهمی قابل پیش بینی نیست. با این حال، بهتر است از هرگونه مسئله ای غافل نشوید. سالم ماندن باید اولویت داشته باشد.

 

طالع بینی متولدین شهریور:

برای متولدین شهریور، این مرحله بسیار مثمر ثمر خواهد بود. شما عاشق همسر یا شریک زندگی خود خواهید بود و قادر خواهید بود زمان کافی را در کنار هم بگذرانید. شما قادر خواهید بود تا روابط را به سطح بعدی نیز برسانید. با گذشت زمان ، هر دو شما از یک همبستگی عمیق لذت خواهید برد. شما ممکن است برنامه ریزی کنید تا معشوق خود را برای آخر هفته بیرون کنید. این یک استراحت خوب از روال هر دو شما خواهد بود. درمورد امور مربوط به امور مالی ، ممکن است خود را در اواسط هفته در یک نقطه محکم پیدا کنید. به شما توصیه می شود برای صرفه جویی بهتر اقداماتی انجام دهید. از طرف دیگر ، متخصصان حقوق بگیر این هفته استثنایی خواهند یافت. شما با سخت کوشی و عزم خود را تحت تأثیر قرار دادن همسالان و افراد برتر خود قرار خواهید داد. دانش آموزان نیز سرنوشت مشابهی با هم دارند. در مورد سلامتی شما ، هیچ مسئله مهمی روی کارتها نیست. با این حال ، شما ممکن است مستعد ابتلا به عفونت های جزئی باشید. در این رابطه دقت لازم را بکنید.

بیشتر بخوانید:  طالع بینی اردیبهشت ماه 96

 

طالع بینی متولدین مهر :

از انتظارات زیاد در جبهه شغلی خودداری کنید زیرا این مرحله خوبی برای شما نیست. صبور باشید و سخت کار کنید. با مدیران خود مشورت کنید اما از هرگونه درگیری جلوگیری کنید. زمان خوبی برای جابجایی مشاغل نیست. پول در این مرحله خوب است اما در امور بی فایده بی احتیاطی و زیاده روی نکنید. پول قرض نده برای سرمایه گذاری در زمین یا املاک ، به دنبال مشاوره متخصص باشید. متمرکز و مصمم باشید. از فعالیت هایی که شما را از اهداف دانشگاهی خود دور نگه می دارد ، خودداری کنید. برنامه ریزی و مطالعه بیشتر. زمان مناسبی برای شکوفایی روابط و شکوفایی عشق است. می توانید با دوستان و خانواده سفر خود را برنامه ریزی کنید. زوج های متاهل باید تعطیلات را نیز برنامه ریزی کنند. به پیاده روی بروید ، یوگا و مراقبه را تمرین کنید. بررسی روتین انجام شود.

 

طالع بینی متولدین آبان:

این هفته پیشرفت خوبی خواهید داشت. شما شناخته خواهید شد و احساس اطمینان بیشتری خواهید کرد. برای متخصصان فروش و بازاریابی مشتری های بزرگی را به ارمغان می آورید. از نظر دانشگاهیان ، به شما توصیه می شود که بیشتر کار کنید زیرا این یک زمان تست برای شماست. اگر متقاضی تحصیلات عالی یا امتحانات رقابتی هستید ، سخت تر کار کنید. از نظر مالی بهتر است اکنون سرمایه گذاری های مناسب انجام شود. پس انداز آینده باید بلافاصله آغاز شود. کسی که از شما پول گرفته بود ممکن است آن را پس دهد. در مورد زندگی شخصی شما ، از شما خواسته می شود که با همسرتان روحیه خود را از دست ندهید. صبور باشید زیرا برنامه شلوغ شما اجازه نخواهد داد که وقت خود را با یکدیگر بگذرانید. با سلامتی ، ممکن است مستعد بیماریهای فصلی باشید. اگر چاق یا اضافه وزن داشته باشید ، درد عضلانی را تجربه خواهید کرد. یوگا و مراقبه را امتحان کنید.

 

 

طالع بینی متولدین آذر :

به شما مسئولیتهای بیشتری در محل کار داده می شود ، بنابراین به آنها احترام بگذارید. تصمیمات مهم را سریع بگیرید یا ممکن است فرصت را از دست بدهید. درمورد امور مالی شما ، سرمایه گذاری های گذشته بازده خوبی را به شما می دهد. پرداختهای معلق شما آزاد خواهند شد. شما قادر خواهید بود درآمد خود را بهتر مدیریت کنید. از نظر زندگی شخصی شما زمان خوبی برای عاشقی است. زوجین باید در کنار یکدیگر صبور باشند و فضا را برای رشد روابطشان فراهم کنند. از درگیری با اعضای خانواده خودداری کنید. با سلامتی ، به معاینه روتین بروید زیرا احتمال وجود مجدد مشکلات بهداشتی قدیمی وجود دارد. اهداف تناسب اندام را تعیین کرده و از بازدید از مناطق آلوده پرهیز کنید. از نظر تحصیلات ، زمان بسیار خوبی برای پیگیری تحصیلات عالی است. دانشجویان مهندسی برتری خواهند یافت. در مطالعات گروهی شرکت کنید.

بیشتر بخوانید:  طالع بینی مهرماه 98 ماه های مختلف سال

 

طالع بینی متولدین دی :

زمان از اهمیت بالایی برخوردار است ، بنابراین از فرصتهایی که به دست شما می رسد بیشترین استفاده را ببرید و وقت خود را برای سبقت گرفتن تلف نکنید. شما همچنین می توانید به مشاغل خانوادگی خود بپیوندید زیرا زمان مطلوب است. این زمان خوبی برای شما به عنوان دانشجویی است که می توانید در امتحانات رقابتی یا تحصیلات عالی شرکت کرده و در آن شرکت کنید. مراقب باشید و از حواس پرتی ها دوری کنید. از نظر مالی شما جریان خوبی برای درآمد شما خواهد بود و راه های جدید درآمد را کشف خواهید کرد. شما قادر خواهید بود از سرگرمی و تجملات در زندگی لذت ببرید. با این حال ، به شما توصیه می شود که پس انداز کنید. از نظر زندگی شخصی شما ، این زمان هارمونی برای هر دوی شماست. در مورد سلامتی خود ، به شما توصیه می شود خطرات لازم را انجام ندهید و سلامتی خود را به خوبی تصویب نکنید. احتمال وجود یک مشکل جدی برای سلامتی وجود دارد. بیشتر اوقات سعی کنید استراحت کنید.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

این زمان خوبی برای کار شما است. از همکاران و مافوق خود پشتیبانی می کنید. از مربیان خود کمک بخواهید. در پروژه های گروهی شرکت کنید به دانشجویان توصیه می شود برای تأخیرها و مشکلات آماده شوند. بیشتر تلاش کنید و تلاش خود را ادامه دهید. در رابطه با روابط شما ، این زمان خوبی برای افراد متاهل و همچنین افراد مجرد است. برنامه ریزی یک استراحت آخر هفته یا تعطیلات ایده خوبی است. برای رفاه خود ، به سلامتی خود توجه کافی داشته باشید. غذاهای سالم بخورید و اغلب ورزش کنید. یوگا و مراقبه را امتحان کنید. افراط و تفریط نکنید. آرام باش سود پولی در این مرحله خصوصاً برای کسانی که در بورس سهام هستند خوب است. پرداختهای در انتظار آزاد می شوند.

 

طالع بینی متولدین اسفند :

فروتن باشید و سخت تر کار کنید زیرا این یک دوره طلایی برای شما است. استکبار سقوط شما خواهد بود. در صورت لزوم از مربیان خود کمک بگیرید و آنها از شما پشتیبانی می کنند. به عنوان یک دانشجو ، برای ماندن به اهداف علمی خود به اعتقاد زیادی نیاز خواهید داشت. از هر نوع حواس پرتی خودداری کنید. هیچ راه میانبر برای موفقیت وجود ندارد و شما باید سخت تلاش کنید. در مورد امور مالی خود ، این یک مرحله طلایی است ، بنابراین از آن بیشترین استفاده را ببرید. از تمام مزایا استفاده کنید ، سرمایه گذاری های مناسب انجام دهید و پس انداز کنید. این باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود و قدرت مالی بیشتری به شما می دهد. در مورد زندگی شخصی خود ، به شما توصیه می شود که در جهت تقویت اعتماد متقابل و عشق در روابط تلاش کنید. در ارتباطات خود صبور باشید و شفاف باشید. این هفته مناسب سلامتی شماست. احساس خوبی خواهید کرد. سطح انرژی زیاد خواهد بود.