پیاده روی ترسناک در ارتفاع 1400 متری روی شیشه (تصاویر)

پیاده روی روی شیشه پیاده روی ترسناک در ارتفاع 1400 متری روی شیشه (تصاویر)

چین یکی از پهناورترین کشورهای جهان نیز هست و مناظر طبیعی و غیرطبیعی فراوانی دارد که با توجه به این موضوع و فرهنگ غنی و متفاوتی که دارد سالانه میلیون ها گردشگر خارجی را جذب می کند. در این میان برخی از جاذبه های گردشگری این کشور جزو ترسناک ترین ها در نوع خود به شمار می آیند که کوهستان تیانمن یکی از آنهاست.

بیشتر بخوانید:  راهنمای ست کردن بوت با شلوار جین

کوهستان تیانمن، استان هونان
مسئولین گردشگری کشور چین که یک مسیر پیاده روی روی شیشه آن ها را راضی نکرده بود، سومین مسیر پیاده روی روی سطحی کاملا شیشه ای و شفاف را در ارتفاع بسیار بلند در کوهستان تیانمن در استان جنوبی هونان را در تابستان ۲۰۱۶ افتتاح کردند. این جاذبه گردشگری که به «Coiling Dragon Cliff Walk» است شامل ۱٫۵۰۰ متر مسیر راهپیمایی تشکیل شده از شیشه به ضخامت ۶٫۳۵ سانتیمتر است که مانند هاله ی ترسناک دور تا دور یکی از بلند ترین نقاط این کوهستان قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:  عکس نوشته های تبریک ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان مبارک

پیاده روی روی شیشه 2 پیاده روی ترسناک در ارتفاع 1400 متری روی شیشه (تصاویر)

پیاده روی روی شیشه 3 پیاده روی ترسناک در ارتفاع 1400 متری روی شیشه (تصاویر)

پیاده روی روی شیشه 4 پیاده روی ترسناک در ارتفاع 1400 متری روی شیشه (تصاویر)

پیاده روی روی شیشه 5 پیاده روی ترسناک در ارتفاع 1400 متری روی شیشه (تصاویر)

پیاده روی روی شیشه 6 پیاده روی ترسناک در ارتفاع 1400 متری روی شیشه (تصاویر) پیاده روی روی شیشه 7 پیاده روی ترسناک در ارتفاع 1400 متری روی شیشه (تصاویر) پیاده روی روی شیشه 8 پیاده روی ترسناک در ارتفاع 1400 متری روی شیشه (تصاویر) پیاده روی روی شیشه 9 پیاده روی ترسناک در ارتفاع 1400 متری روی شیشه (تصاویر) پیاده روی روی شیشه 10 پیاده روی ترسناک در ارتفاع 1400 متری روی شیشه (تصاویر)