نمایندگی اشنایدر

از زمانی که جریان الکتریسیته و برق اختراع شد و ترس از خطرات آن برداشته شد، کم کم اقبال صنعتگران به ساخت وسایل و تجهیزات برقی معطوف گردید. با گذر زمان و گسترش فناوری و علم بشر، این حرکت رشد فزاینده‌ای بخود گرفت. به طوری که امروزه اکثر وسایل پرکاربرد انسان بگونه‌ای با جریان و هدایت برق ارتباط دارد. از این روی شرکت‌ها و کارخانجات بزرگی در روند توسعه ساخت ابزار الکتریکی شروع بکار کرده و همزمان، تولیدات خود را گسترش دادند. یکی از این شرکت‌های فعال و بزرگ در زمینه تولید ابزار برقی شرکت اشنایدر الکتریک است که توانسته است سطح خود را با ایجاد کارخانجات متعدد در تمامی قاره‌ها و ایجاد نمایندگی اشنایدر در کشورهای مختلف، توسعه دهد. نیاز به استفاده از تجهیزات برقی در کشور ما هم ایجاب کرده است که نمایندگی اشنایدر در ایران نیز توسط شرکت فنی مهندسی صنعت روز کار خود را آغاز و به ارائه خدمات بپردازد.

شرکت صنعت روز با هدایت نمایندگی اشنایدر الکتریک با اتکا بر محصولات اصلی و باکیفیت، انواع محصولات تولیدی این شرکت نظیر کلید هوایی اشنایدر را در اختیار کاربران قرار داده است. کمپانی بزرگ اشنایدر الکتریک برای حفظ موقعیت و اعتبار جهانی که پس از سال‌ها به آن رسیده است، نمایندگی اشنایدر را بر اساس تجربه‌ها و فعالیت‌های موفق به شرکت‌های معتبری واگذار می‌نماید تا وجهه خود را با چالش مواجه نسازد. نمایندگی اشنایدر در ایران پس از سال‌ها فروش موفق حضوری، برای سهولت خریداران سطح کشور، فروشگاه اینترنتی اشنایدر را دایر نموده تا دسترسی به محصولات آن آسان گردد. با توسعه دنیای دیجیتال و زیادشدن تبادلات و خرید و فروش‌های کاربران در بستر اینترنت، در این نوشتار بنا داریم با معرفی نمایندگی شرکت معتبر سازنده ابزار و وسایل الکتریکی در ایران، خدمات ارائه دهنده این نمایندگی را بررسی نماییم.

محصولات و خدمات نمایندگی اشنایدر

ابتدا بهتر است شناخت مختصری از زمینه تولید و فعالیت محصولات الکتریکی کمپانی بزرگ اشنایدر الکتریک داشته باشیم تا نیاز خود از محصولات ارائه شده در نمایندگی اشنایدر در ایران برطرف نماییم. این شرکت بزرگ فرانسوی با فعالیت حدود 150 ساله در حوزه تولید و ارائه تجهیزات با هدف توزیع و انتقال انرژی الکتریکی کار خود را آغاز نموده است. همچنین با ارائه خدمات قابل ملاحظه برقی با حداقل مصرف توانسته است خود را به یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان این صنعت به دنیای الکتریکی بشناساند. امروزه که نقش و عملکرد قابل لمس بزرگ‌ترین شرکت‌ها و سازمان‌ها بدون استفاده از برق ممکن نیست، بی‌شک استفاده از تجهیزات و تولیدات باکیفیت برندهای برتر کارخانجات سطح جهانی لازمه‌ی حرکت و رشد محسوب می‌شود. از این حیث جهت بهره‌مندی کارخانجات و کارگاه‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک کشور از این امتیاز ارزشمند، نمایندگی اشنایدر توسط شرکت فنی مهندسی صنعت روز، تولیدات این شرکت را تهیه و در اختیار گذاشته است.

بیشتر بخوانید:  مقایسه سایت های خرید فالوور و خدمات شبکه های اجتماعی

برآیند کلی تجهیزات اشنایدر الکتریک به سمت مدیریت مصرف صحیح انرژی، کنترل و مدیریت برق ساختمان و همچنین حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر معطوف می‌شود. حجم وسیعی از کارکرد صنایع تولیدی به دلایل فراوانی که قابل شمارش است، بی‌گمان در دنیای امروز بدون جریان برق قابلیت فعالیت نخواهند داشت. شرکت صنعت روز هم بر این باور است که با ارائه محصولات درخور و شایسته، نیاز تجهیزات برقی کشور را برآورده نموده و در کاهش مصرف انرژی با حداکثر بازدهی فعالیت نماید. برخی از تجهیزاتی که در نمایندگی اشنایدر در تهران در دسترس عموم قرار دارد را بشرح ذیل می‌توان عنوان کرد:

  1. انواع کلید‌های اتوماتیک اشنایدر با شدت آمپر و ظرفیت‌های متفاوت جهت کاربری‌های مختلف
  2. چراغ سیگنال با کالیت زرد و نیز پلاستیکی نارنجی با LED داخلی با مقدار ولتاژهای مختلف برابر نوع کاربری‌های مخصوص
  3. سکلتور سوئیچ سه حالته ماندگار اشنایدر الکتریک
  4. انواع رله شنت تریپ، کلیدهای مینیاتوری، بریکر، کلید هوایی اشنایدر و … که هر کدام متناسب با قابلیتی که دارند در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

استمرار فعالیت نمایندگی اشنایدر در فضای مجازی با ایجاد فروشگاه اینترنتی اشنایدر

همان طوری که اشاره شد قابلیت‌هایی که رشد تکنولوژی و فناوری در دنیای دیجیتال و اینترنت فراهم آورده است، به علت فعالیت حداکثری عموم جامعه از دنیای نت، بسیاری از فعالیت‌ها و کسب‌وکارها نیز به این حوزه کشیده شده است. بر همین اساس، نمایندگی اشنایدر در شرکت فنی و مهندسی صنعت روز در اقدامی ویژه با ایجاد فروشگاه اینترنتی، به نیاز بسیاری از کاربران صنعت برق پاسخ داده است. از ویژگی‌های عمده این فروشگاه این است که تمامی فعالین صنعتی و غیرصنعتی سطح کشور که بی‌گمان به طرق مختلف با تجهیزات برقی در ارتباط هستند، بسادگی می‌توانند در فضای این فروشگاه، نیازمندی‌های خود را تأمین نمایند. با این حال دیگر نیازی نیست جهت رفع نیازمندی‌های خود برای استفاده از تجهیزات باکیفیت و با طول عمر بالا، چندین روز وقت خود را تلف نموده و هزینه‌های گزاف و اضافی را بابت تردد به تهران و بالعکس متحمل شوند. لذا براحتی می‌توانند به سایت فروشگاه مراجعه و با صرف زمان اندکی، هر آنچه از ملزومات خود را نیاز دارند تهیه و سفارش دهند. حضور کارشناسان ماهر و باتجربه در فروشگاه اینترنتی نمایندگی اشنایدر شرایطی را فراهم نموده است که متقاضیان می‌توانند با تکمیل فرم مربوطه حتی در روزهای تعطیلات رسمی، از راهنمایی و مشاوره آنان در قبل از خرید پیرامون تأمین قطعات، طراحی و ارائه و راه‌اندازی محصولات اشنایدر بهره‌مند گردند.

بیشتر بخوانید:  راهنمای خرید باتری شیائومی

هدف نمایندگی اشنایدر در ایران این است که با در نظر گرفتن اعتبار جهانی برند برتر تولید تجهیزات الکتریکی کمپانی بزرگ اشنایدر الکتریک، محصولات اورجینال و اصل را بدست مشتری برساند. لذا این نمایندگی ضمن تضمین اصالت کالاهای تحویلی، قیمت مناسب آنان را نیز ضمانت می‌نماید. تمامی خریداران قبل از خرید می‌توانند قیمت هر تعداد محصولی را که نیاز داشته باشند را در اولین فرصت ازکارشناسان جویا شده و با برآورد خود اقدام به خرید نمایند.

دلایل اعتماد به نمایندگی اشنایدر

از بزرگ‌ترین اعتبارات یک شرکت معتبر، ارائه خدمات پشتیبانی و پس از فروش می‌باشد که شرکت فنی و مهندسی صنعت روز با احترام به حق مشتری این وظیفه را متقبل گشته است. به طوری که تمامی خدمات پشتیبانی و سوالات احتمالی در خصوص کیفیت و نحوه کاربری تجهیزات جهت جلب اعتماد و رضایت حداکثری خریداران، توسط کارشناسان باتجربه و آگاه به علم روز جامعه، پاسخ و ارائه می‌گردد. همین اعتبار بدست آمده از این این خدمات باعث شده است که بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ کشور نظیر وزارت راه‌وشهرسازی، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت‌های پتروشیمی بندر امام و همچنین راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و بسیاری دیگر از شرکت‌های سطح کشوری به همکاری با نمایندگی اشنایدر در صنعت روز پرداخته و به خریداران عمده این شرکت تبدیل شوند.

آدرس وب سایت :www.sanatrooz.com