فال عاشقانه

وجود افراد فالگیر، از زمان های قدیم در تمامی کشور های دنیا رایج بوده است؛ این افراد که ادعا می کنند می توانند درباره ی آینده ی ما، از روی کتاب های آسمانی، از روی نقش و نگاره ی قرار گرفته بر روی آخر فنجان قهوه و یا چای و… اطلاع دهند. البته لازم به ذکر نیز هست که از همان سال های دور، بر سر این که آیا واقعا این افراد توانایی پیش بینی آینده ی ما و یا پیشگویی رخداد ها را دارند یا نه نیز بحث و جدل بوده است؛ عده ای بر این باور بوده اند که فالگیر ها این توانایی را به طور خدادای دارند و عده ای دیگر نیز این مسئله را رد کرده و باطل دانسته اند. چیزی که اکنون ما با آن رو به رو هستیم، این موضوع است که امروزه افراد زیادی برای اوقات فراغت و یا حتی تفریح، دست به گرفتن فال می زنند و برای برطرف سازی نیاز های خود از این روش استفاده می کنند. ما امروز قصد داریم به بررسی اجمالی چند نوع فال کلی بپردازیم و همچنین در ارتباط با فال عاشقانه صحبت کنیم؛ با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

انواع فال :

جالب است بدانید که گرفتن فال، یکی از سنت های قدیمی کشور ما است و نشانه هایی از آن در گذشته و در فرهنگ مردم ایران دیده می شود. فال ها انواع و اقسام دارند که بعضی از آن ها قدیمی تر و بعضی دیگر جدید تر می باشند. ما تعدادی از فال هایی که هنوز هم در میان مردم وجود دارد را برای شما ذکر کرده ایم. البته باید همینجا نیز ذکر کنیم که همگی این فال ها به هیچ وجه لزوما معتبر و قابل اعتماد نیستند و شاید بشود تنها در شرایط خاصی، از بعضی از آن ها کمک گرفت.

بیشتر بخوانید:  تعمیر یخچال جنرال الکتریک توسط تیم فیکسی

فال ابجد / استخاره با قرآن / فال شیخ بهایی / فال چوب / فال حافظ / فال اعداد / فال رمل / فال روزانه / پیشگویی / فال شمع / فال کارت / فال روز تولد / فال فصل / فال هجاء / فال قهوه / فال پرندگان / فال عطسه / فال انبیاء / فال جواهرات / فال بازی خیال

فال عاشقانه چیست ؟

یکی از پر طرفدار ترین نوع فال ها، فال عاشقانه می باشد؛ این نوع فال که علاقه مندان مخصوص به خود را نیز در میان طرفداران دارد، یکی از محبوب ترین فال های موجود در میان مردم می باشد.

برای مثال شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با گذر کردن از یک پارک، افرادی را دیده اید که یک طوطی یا مرغ عشق بر روی شانه دارند و برای مردم فال می گیرند! این نوع از فال ها را می توان در این دسته بندی یعنی فال های عاشقانه تقسیم بندی کرد. البته باید اشاره کنیم که فال عاشقانه، انواع و اقسام دارد؛ برای مثال فال عاشقانه بر اساس ماه تولد، یا شعر های شاعران بزرگ مانند سعدی و حافظ، فال تاروت عاشقی و…، از انواع این فال ها هستند.

فال تاروت عشقی

این فال که جزو قدیمی ترین فال های جهان است، توسط فالگیران و طالع بینان زیادی گرفته می شود. شما می توانید در این فال، نیت خود را بر اساس سوالات عاشقانه و حس های عاشقانه ی خود انتخاب کنید و مشاهده کنید که چه نتیجه ای در انتظار شما خواهد بود! فال تاروت عشقی، می تواند به هفت سوال اساسی گیرندگان فال پاسخ دهد؛ این هفت سوال کلی عبارت اند از :

  • وجود عشق در رابطه
  • تشابه نسبت به افراد قبلی
  • احساس امنیت در رابطه
  • تعهد در رابطه
  • ازدواج یا عدم ازدواج
  • پایداری رابطه
  • کارهایی برای داشتن عشق پایدار
بیشتر بخوانید:  قیمت نقاشی ساختمان و نصب کاغذ دیواری در سال 1400

شما می توانید به راحتی برای خودتان، از طریق افراد خبره و یا سایت های معتبر، فال تاروت بگیرید و بخت آزمایی کنید!

یک نکته در ارتباط با گرفتن فال

گاهی ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که یک فال عاشقانه گرفته اید، اما به دلیل بد بودن نتیجه ی فال، از انجام کاری که در نظر داشتید، پشیمان شده اید! در این حالت باید به این نکته توجه داشته باشید که فال برای شما، هنگامی درست خواهد بود که به نکاتی درون فال توجه کنید؛ مثلا فال به شما می گوید اگر مسیر اشتباهی را پیش رو دارید، باید از آن برگشت کنید و مسیری دیگر را برای رسیدن به هدف درست انتخاب نمایید و سعی و تلاش کنید تا در رسیدن به این هدف موفق شوید.‌

اگر اهل سفر به شهرهای مختلف هستید و دوست دارید از آداب و رسوم شهرها اطلاعات کافی داشته باشید رنتی جا در این زمینه  اطلاعات کافی در اختیارتان می گذارد، اگر ساکن تهران یا شهر کرج هستید یک روز را برای رفتن به آتشگاه کرج  اختصاص دهید و از دیدن بنای قدیمی این روستا شگفت زده شوید.