شیوه عجیب دعوت مهمانان به جشن عروسی/ هدیه گران قیمت بیاورید شام لاکچری بخورید

جشن عروسی,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

ماجرای دو تازه عروس که وعده‌های غذایی مهمانان را با توجه به ارزش هدیه انتخاب می‌کنند، در فضای مجازی خبرساز شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، دو تازه عروس شیوه عجیبی را در دعوت میهمانان عروسیشان به کار بردند که واکنش‌های زیادی را در پی داشت. آن‌ها وعده‌های غذایی مختلف را بر اساس مبلغی که مهمانان برای هدیه خرج کرده اند، در نظر گرفتند. در کارت دعوت آمده بود که هر هدیه‌ای زیر ۲۵۰ دلار هدیه عشق محسوب می‌شود و مهمانان این گروه در پذیرایی مرغ یا ماهی می‌خورند.

هدیه‌های نقره‌ای که بین ۲۵۰ تا ۵۰۰ دلار هزینه می‌کنند، می‌توانند بین استیک یا ماهی قزل آلا پخته شده یکی را انتخاب کنند؛ و هدیه دهندگان طلایی که بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار هزینه کردند، توانستند دم فیله و خرچنگ دریایی بخورند. در حالی که هدیه دهنده‌های پلاتین با صرف بیش از ۱۰۰۰ دلار می‌توانند خرچنگ تهیه کنند و از یک نوشیدنی خاص لذت ببرند.

این روش ارائه وعده‌های غذایی موجی از انتقادات را در شبکه‌های اجتماعی به وجود آورد و مفسران تاکید کردند که این هدیه از نظر ارزش اخلاقی است و نه از نظر مادی و ارزش گذاری غذایی و تقسیم گزینه‌های غذایی مهمانان از این طریق می‌تواند جشن عروسی را خراب کرده و باعث ایجاد ناراحتی شود.

برخی از مفسران در شبکه‌های اجتماعی گفته اند که او می‌تواند ماهی فیلو یا ماهی آزاد را فقط با پرداخت ۲۰ دلار در خانه تهیه کند و به احتمال زیاد در مقایسه با چیزی که در عروسی ارائه شده است، از کیفیت یکسانی برخوردار است. به گزارش روزنامه انگلیسی، دیلی میل، دیگران تأیید کردند که در صورت دعوت به چنین عروسی، در آن عروسی شرکت نخواهند کرد.

بیشتر بخوانید:  حراج کفش “ماری آنتوانت” در ورسای