تعمیرات آنلاین موبایل خود را در تهران به امداد موبایل بسپارید

با توجه به اینکه ما امروزه از کوچک و بزرگ از دستگاهی به نام موبایل و یا تبلت استفاده می‌کنیم، بحث تعمیر موبایل هنگامی که این دستگاه با مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و .. مواجه می‌شود، به یکی از دغدغه‌های ما تبدیل شده و نمی‌دانیم برای تعمیر و تعویض قطعات و برطرف کردن آسیب‌های وارده باید به کدام مرکز مراجعه کنیم که به کار آن‌ها بخصوص در استفاده از قطعات اصلی اطمینان داشته باشیم. در حال حاضر هم که قیمت موبایل به جهت شرایط اقتصادی موجود قیمت بالایی پیدا کرده قیمت قطعات و همچنین دستمزد تعمیر موبایل نیز افزایش یافته است. بنابراین لازم است مرکزی را پیدا کنیم که بتوانیم هر بار گوشی موبایل خود را با خیالی آسوده جهت تعمیر به آن‌ها بسپاریم. در حال حاضر مراکزی وجود دارند که می‌توان با متخصصین آن به صورت آنلاین ارتباط برقرار کرده و مشکلات به وجود آمده برای موبایل را با آن‌ها در میان گذاشت. تعمیر آنلاین موبایل امداد موبایل که در ادامه به آن خواهیم پرداخت یکی از مراکزی است که در سال‌های اخیر برای این منظور ایجاد شده است و دغدغه بسیاری از مشتریان را کم کرده است.

تعمیر موبایل شامل چه مواردی می شود؟

همان‌طور که می‌دانید گوشی موبایل ممکن است از آسیب‌های مختلفی برخوردار شود و شما نیاز به تعمیر موبایل‌تان پیدا نمایید. ما در ادامه به بررسی چند مورد از این آسیب‌ها خواهیم پرداخت.

ضربه خوردن به موبایل و یا افتادن از دست:

یکی از مشکلاتی که ممکن است که به موبایل شما آسیب برساند و شما را نیازمند مراجعه به مراکز تعمیر موبایل نماید ضربه خوردن و شکستن صفحه ال سی دی و تاچ موبایل است. در این صورت گاهی یک شکست مانند تار عنکبوت روی صفحه موبایل ایجاد می‌شود ولی باز هم گوشی کار می‌کند اما گاهی این مشکل بدتر بوده و با ضربه خوردن، صفحه سیاه شده و دیگر نمی‌توان از گوشی استفاده کرد بنابراین لازم است برای تعمیر موبایل و تعویض قطعه آسیب دیده هر چه زودتر اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید:  رنگ نما

خالی شدن شارژ موبایل در فواصل زمانی کوتاه:

یکی از دلایل دیگری که شما را نیازمند به مراجعه به مراکز تعمیر موبایل می‌نماید. خالی شدن شارژ موبایل است به طوری که می‌بینید تنها به مدت چند ساعت گوشی شما شارژ نگه می‌دارد و یا با وجود داشتن 50 یا 60 درصد شارژ به صورت ناگهانی خاموش می‌شود. در چنین مواردی دسترسی نداشتن به مکانی برای شارژ کردن موبایل ممکن است شما را دچار دغدغه و مشکل نماید. بروز چنین اتفاقی به شما می‌گوید که باتری موبایل شما دچار آسیب شده و اکنون لازم است برای تعمیر موبایل خود و تعویض باتری اقدام نمایید.

مشکلات نرم افزاری:

می‌دانید که روی موبایل و یا تبلت شما برنامه‌های نرم‌افزاری متعددی نصب شده است و یا پس از خرید گوشی موبایل، خودتان می‌توانید برنامه‌های کاربردی و مورد نیاز خود را نیز نصب کرده و از آن‌ها استفاده نمایید. اما ممکن است یک مشکل نرم‌افزاری باعث شود سرعت گوشی شما پایین آمده و یا اینکه شما دیگر نتوانید از هیچکدام از برنامه‌ها استفاده کنید و به قول معروف گوشی قفل کرده و باعث استاپ کردن برنامه‌ها شود. از آن‌جا که همه ما با کارکرد نرم‌افزاری موبایل آشنا نیستیم، بهتر است به طور خودسرانه اقدام به رفع مشکل نکنیم و کار تعمیر موبایل خود را در این خصوص به تکنسین‌های خبره در این حوزه بسپاریم.

مشکلات سخت‌افزاری: 

مشکلات سخت‌افزاری موبایل به مواردی گفته می‌شود که با ایجاد آن‌ها عملکرد یک قسمت و یا تمامی قسمت‌های موبایل دچار اختلال می‌شود. بخش سخت‌افزار به کدام بخش موبایل اطلاق می‌شود؟ بخش‌هایی که در تلفن همراه قابل لمس هستند و با در کنار هم قرار گرفتن آن‌ها موبایل تشکیل می‌شود.

بیشتر بخوانید:  قالب بتن پلاستیکی چیست و چه کارایی دارد؟

صفحه نمایشگر، بلندگو و اسپیکر، بخش حافظه، پردازنده‌ها و بردها و باتری جزئی از بخش سخت‌افزاری موبایل به شمار می‌آیند و چنانچه هر یک از آن‌ها دچار مشکل و آسیب شود برای تعمیر موبایل خود حتما باید از تکنسین‌های متخصص در این حوزه کمک بگیرید.

تعمیر آنلاین موبایل امداد موبایل

شما با برقراری تماس با بخش تعمیرات آنلاین موبایل امداد موبایل با لینک روبرو  https://emdadmobile.net/smartphone-repair/  لازم نیست شما از یک تعمیرگاه به تعمیرگاه دیگر بروید و مشکل خود را برای آن‌ها بازگو کنید، با نرخ متفاوت قطعات و دستمزدها روبرو شوید و در آخر هم متوجه نشوید که کدام درست می‌گفت و باید به کدام اعتماد کرد. برای رفع مشکل موبایل خود و تعمیر آن اگر در تهران هستید، کافیست یک تماس به صورت آنلاین با امداد موبایل برقرار کرده و مشکل گوشی موبایل خود را به همراه نوع مدل گوشی ذکر نمایید. متخصصان مجموعه امداد موبایل در کمترین زمان با شما تماس گرفته و به شما شرایط تعویض قطعات و تعمیر موبایل را در میان می‌گذارند. چنانچه شما مایل باشید یک پیک برای بردن گوشی تلفن به مرکز تعمیر ارسال شده و پس از تعمیر موبایل شما در زمان مقرر گوشی به شما بازگردانده خواهد شد و پس از اینکه صحت و درستی کارکرد آن از طرف شما تایید گردید وجه مورد نظر توسط پیک دریافت می‌گردد.