تصاویر مراسم تشییع پیکر دکتر افشین یداللهی

تصاویر مراسم تشییع دکتر افشین یداللهی

به گزارش روبکا ، در پی درگذشت پزشک و ترانه سرای معروف کشورمان ، دکتر افشین یداللهی ، مراسم تشییع پیکر وی با حضور جمع کثیری از هنرمندان و رجال دولتی برگزار شد . به گزارش روبکا دکتر افشین یداللهی بر اثر سانحه تصادف با کامیون درگذشت. همسر و برادرزن وی نیزدر طی همین تصادف بشدت مجروح شده و در کما هستند .

پیکر افشین یداللهی شاعر و ترانه‌سرای کشورمان درحالی در میان هنرمندان و دوستدارنش به سمت بهشت زهرا بدرقه شد که پرچم ایران تابوتش را به وصیت خودش پوشانده بود؛ تابوتی که توسط ترانه سرایان و اعضای «خانه ترانه»، به تالار وحدت آورده شد.

پیکر افشین یداللهی شاعر و ترانه‌سرای کشورمان صبح امروز (جمعه ۲۷ اسفندماه) با حضور قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان، علی مرادخانی، علی‌رضا زالی، رئیس کل سازمان نظام‌پزشکی کشور، سیدعباس سجادی، رئیس مرکز آفرینش‌های هنری نیاوران، محمدرضا فروتن، فردین خلعتبری، علیرضا قربانی، احسان خواجه‌امیری، کتایون ریاحی، پرستو صالحی، الهام پاوه نژاد، محمدسریر، علی‌رضا رئیس دانایی، رئیس انتشارت نگاه و ناشر کتاب‌های افشین یداللهی، حسن فتحی، امیریل ارجمند، امیر تاجیک، یغما گلرویی، نوربخش، داود گنجه‌ای، علیرضا عصار، نیلوفر لاری‌پور، اهورا ایمان و جمعی دیگر از هنرمندان از محوطه تالار وحدت به سوی قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) تشییع و بدرقه شد

در این مراسم، علیرضا قربانی که خواننده چند ترانه مطرح و محبوب افشین یداللهی بود به احترام این هنرمند درگذشته و به یاد او آواز خواند.

همچنین در پایان مراسم، قطعه‌ای از یکی از شعرهای افشین یداللهی که باصدای خود او خوانده شده بود، پخش شد و همزمان پیکر او روی دستان اعضای خانه ترانه به سمت بهشت زهرا و قطعه هنرمندان تشییع شد.

بیشتر بخوانید:  حکایت چشم پوشی ناسزاگویی

عکس های این مراسم: