بیوگرافی روزبه حصاری + عکس های روزبه حصاری و اینستاگرام

بیوگرافی روزبه حصاری

روزبه حصاری یک دهه شصتی و در سال ۱۳۶۶ در تهران بدنیا آمد. وی دانش‌آموخته مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد است. در ادامه با بیوگرافی کامل روزبه حصاری بیشتر آشنا خواهید شد.

تصاویر روزبه حصاری

بیوگرافی روزبه حصاری

روزبه حصاری، متولد 12 بهمن ۱۳۶۶ در تهران، بازیگر سینما،تئاتر، تلویزیون اهل ایران است. در یک خانواده با جمعیت متوسط 4 نفره بدنیا آمده است و فقط یک برادر بزرگتر از خود دارد. روزبه حصاری در مدرسه تیزهوشان درس خوانده است.

فعالیت در موسیقی

روزبه حصاری فعالیت موسیقی خود را از نوازندگی خیابانی و همراهی با گروههای زیرزمینی شروع کرد و پس از ورود به دانشگاه در سن ۱۸ سالگی تصمیم گرفت در دوره‌های بازیگری شرکت کند تا مقدمات حضور‌ حرفه‌ای او در عرصه بازیگری فراهم شود.

جدیدترین عکس روزبه حصاری

دانشگاه

روزبه حصاری تحصیل کرده مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد می باشد.

 ورود به دنیای بازیگری

آموزش بازیگری را از سال ۱۳۹۰ شروع کرد. فعالیت اش را در تئاتر، را با نمایش «پیتزا جهان» شروع کرد. حصاری از میان تعداد زیادی متقاضی، برای ایفای نقش در سریال «یادآوری» که از شبکه آی فیلم پخش شد به کارگردانی حجت‌الله قاسم‌زاده اصل انتخاب شد و پا به عرصه بازیگری گذاشت.

کارگردانی

روزبه حصاری همچنین کارگردانی نمایشی را با نام «بن‌بست»، نوشته ریچارد پارسونز، را کارگردانی کرده است.

چهره دلنشین

روزبه چهره‌اي دلنشین دارد و همین هم باعث شده تا در نقش‌هاي مثبت خوب و موفق ظاهر شود هرچند خودش می گوید همه ی تلاش خود را خواهد کرد تا در نقش منفی هم بازی کند و از عهده آن برآید.

بیشتر بخوانید:  بیوگرافی سونگول اودن بازیگر ترکیه ای + تصاویر

تاهل

روزبه حصاری مجرد می باشد و هنوز ازدواج نکرده است.

اینستاگرام

برای دنبال کردن صفحه شخصی روزبه حصاری در اینستاگرام میتوانید به آدرس roozbehhesari@ مراجعه و فالو کنید و از جدیدترین پست ها و استوری های وی دیدن کنید.

عکس های روزبه حصاری

عکس هایی از روزبه حصاری

جدیدترین عکس روزبه حصاری

پدر و مادر روزبه حصاری

روزبه حصاری و برادرش

روزبه حصاری بازیگر

گردآوری مطلب : روبکا