بیوگرافی رحیم نوروزی + عکس همسر (اول و دوم) و دخترش

بیوگرافی رحیم نوروزی

رحیم نوروزی متولد 1346 در شهر رشت بازیگر تلویزیون و سینما است. از مهمترین آثار بازیگری او که خیلی دیده شد میتوان به سریال پس از باران و سریال به یاد ماندنی یوسف پیامبر اشاره کرد. در ادامه با بیوگرافی رحیم نوروزی آشنا خواهید شد.

خلاصه بیوگرافی رحیم نوروزی

زمینه فعالیت: بازیگری

تولد : ١٣۴۶ رشت

محل زندگی: تهران

ملیت : ایرانی

سال‌های فعالیت: ١٣۶٧ تا اکنون

فرزند: پناه نوروزی

همسران: هایده حسین زاده – آسیه ضیایی

بیوگرافی رحیم نوروزی

رحیم نوروزی زاده ۷ مردادماه ۱۳۴۶ در شهر رشت، بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

تحصیلات

تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی در تئاتر ادامه داد و در کنار بازیگری به تدریس در دانشگاه سوره هم مشغول است.

شروع فعالیت بازیگری

رحیم نوروزی بازیگری را با حضور در کلاس های بهزاد عشقی، بهروز بقایی و امیر ثابت در رشت شروع نمود و بعد به اجرای تئاتر پرداخت.

تلویزیون

رحیم نوروزی اولینن بار و در سال 1377 در سن 31 سالگی در سریال دنیای شیرین دریا بازی کرد.

شهرت

رحیم نوروزی توانست با بازی خوب خود در سریال پس از باران در سال 1379 به شهرت برسد.

علایق

رحیم نوروزی علاوه بر کار بازیگری در زمینه خوشنویسی هم تبحر دارد. ورزش نیز یکی دیگر از علائق رحیم نوروزی می باشد. به نجاری هم علاقه زیادی دارد و می گوید اگر بازیگر نمیشد نجار می شد.

ازدواج رحیم نوروزی

رحیم نوروزی دوبار ازدواج کرده است و از همسر اول خود خانم هایده حسین زاده دختری به نام پناه دارد وی از همسر اول خود جدا شد. رابطه رحیم نوروزی و دخترش پناه با هم خیلی خوب است.

ازدواج اول رحیم نوروزی

رحیم نوروزی در سالهای جوانی با هایده حسین زاده بازیگر تئاتر و تلویزیون ازدواج کرد اما زندگی مشترک آنها به طلاق کشیده شد. هایده حسین زاده مدرک کارشناسی نمایش دارد و با نمایش های زیادی روی صحنه رفته و در سریال پس از باران بازیگر نقش زری یکی از خدمتکاران ارباب بود.

رحیم نوروزی و همسر اولش

ازدواج دوم رحیم نوروزی

آسیه ضیایی بازیگر سینما و تلویزیون همسر دوم او بود. آسیه ضیایی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون بود.منابعی از طلاق این دو زوج هنری خبر داده اند و اعلام شده که آسیه ضیایی به احتمال زیاد مهاجرت کرده و در آمریکا است. هنوز منبعی موثق این خبر را تائید نکرده است.

رحیم نوروزی و همسر دومش

 

عکس های رحیم نوروزی

عکس های اینستاگرام رحیم نوروزی

گردآوری: بخش بیوگرافی بازیگران روبکا